• Свеж
Женски Јакни Трендовски Зимски за да се спротивстави на ладно Лесен Кадифен Удобен божиќен подарок Сива Секојдневна Големина

Женски Јакни Трендовски Зимски за да се спротивстави на ладно Лесен Кадифен Удобен божиќен подарок Сива Секојдневна Големина

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

ДАЕТИРОС Женски Јакни Трендовски Зима да се спротивстави на ладно Лесен Кадифен Удобен божиќен подарок Сива Секојдневна Големина СДАЕТИРОС е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории производи За женски јакни. Овде не само што можете да купите Женски Јакни и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (НА пример : Женски Јакни ДАЕТИРОС).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Моден Разноврсен Женски Еднобоен Капут Со Долги Ракави Продолжен Кардиган Женски Моден Џеб Со Цврст Дијамант Лесен Обичен Јакна Палто Женски Секојдневен Печатен Патент Со Долги Ракави Џемпер Јакна Врвни Женски Јакни Лесни Обични Жени Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Качулка Со Качулка Ветроупорен Женски Јакни И Палта Плус Големини Женски Јакни И Палта Кожени Жени Јакни Забелешка : Купете Повеќе Парчиња За Подобра Цена!!!. Женски Јакникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Врвови,Еднобојна,Секојдневна Дуксерка,В-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Сите Сезонски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен, Ноќта На Вештерките.Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврста јака за боја : V-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врв. Предмет клучни зборови : Женска Секојдневна Печатена Џемперска Јакна Со Долги Ракави Со Долги Ракави Врвен Женски Темперамент Печатен Ревер Со Долги Ракави Волнен Долг Капут Моден Женски Зимски Ревер Блуза Јакна Обичен Капут Врвови Женски Лежерни Зимски Плетени Џемпер Јакна Со Цврст Патент Со Долги Ракави Женска Задебелена Јагнешка Кадифена Памучна Јакна Женска Лабава Женска Еднобојна Дожд Со Цврста Боја отстранливи дуксери Лежерна Лесна Ветробранска Блуза За Одење На Отворено Врвови На Женска Мода Со Долги Ракави Цврста Тркалезна Блуза Со Качулка Обична Облека За Жени Зимска Облека Плус Големина Топол Ревер Кожен Памучен Капут Јакна Со Долги Ракави Женски Џеб Со Ревер Со Цврста Боја Долга Јакна Кардиган Јакна. Женска Капа Што се Одвојува и Ветроупорна Дебела Јакна Три-Во-Едно Спортска Топла Јакна На Отворено. Женски Цврсти Јакни Отворено Плус Големина Врвка За Влечење Патент Со Качулка За Дожд Ветроупорни Врвови Палто со Џеб. Жени Обична Цврста Јакна На Отворено Плус Големина Ветроупорен Лабав Капут.

Детални спецификации

Додатоци на производи