• Свеж
Јадеше Облека Унисе Некако Елегантна Качулка Канелени Дуксери

Јадеше Облека Унисе Некако Елегантна Качулка Канелени Дуксери

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ставете насмевка на лицето додека поддржувате жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Лансиравме нова линија саркастични кошули кои прават совршен подарок или зграпчуваат за себе! Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. Се надеваме дека ќе најдете нешто во нашата продавница за да донесете насмевка на вашето лице! ВОЗРАСНИ СМЕШНИ И ДРСКИ ДУКСЕРИ : 7 јаделе 9 ограничено ослободување на саркастични кошули за возрасни и деца!. СМЕШНА САРКАСТИЧНА КОШУЛА : Кажете Ја со вашата кошула. ХУМОРИСТИЧЕН ПОДАРОК ЗА НЕГО Или неа : Удобен, достапен начин за изразување. Без разлика дали купувате за пријатели, член на семејството или сакана личност, сигурно ќе им ставите насмевка на лицето. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. НОСЕТЕ ГИ НАСЕКАДЕ : Смешните кошули се одлични за вашите пријатели и браќа и сестри. Тие прават идеални Божиќни, роденденски, годишнини или празнични подароци за семејството и пријателите. Нашите саркастични маици имаат најсмешни изреки и се одлични за секојдневно носење или чилин дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи