• Свеж
Женска Памучна Ленена Облека Одобрување Широка Облека За Дами Широки Панталони За Нозе Комплети Секојдневни Цветни Тренерки За Печатење Елегантни Салони Меки Тре

Женска Памучна Ленена Облека Одобрување Широка Облека За Дами Широки Панталони За Нозе Комплети Секојдневни Цветни Тренерки

DEN 479.68

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Печатен Врв Со Кружен Врат Со Половина Ракав + Секојдневен Костум За Панталони Поставете Дводелен Сет За Салон карактеристики : 1. Карактеристики на производот : Секојдневен врв, секојдневна облека, Половина Ракав, панталони, моден и моден дизајн, летен секојдневен врв.2. Материјали : памук и дише и суво, намалување на потењето, анти-зрачење, анти-3. Стил : овој врв за Печатење може да се носи со јакна или самостојно, со фармерки, шорцеви, потпетици или станови, што сакате 4 Прилики : Секојдневен, секси, секојдневен, родендени, состаноци, танцови емисии, забави, свадби, за работа, клубови, престој и многу повеќе. Погоден за лето и пролет.5. Ве молиме запомнете : измијте рачно или машина во ладна вода/не избелувајте/исушете. Нашата облека е наменета За Азиската фигура, што значи помала од нормалната Европска големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која можете да ја најдете на нашата слика или опис. Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 јас Женски Памук Лен 2 Парче Облека Дозвола Лабава Облека За Дами Широк Нога Панталони Поставува Повик Цветни Печатење Тренерки Елегантен Салон Поставува Меки Тренерки Круг Вратот Кошула Долг Ракав Злато Л.

Детални спецификации

Додатоци на производи