• Свеж
Женски Багет Багет-Намалување На Нараквица Во Стерлинг Сребро, 7.5

Женски Багет Багет-Намалување На Нараквица Во Стерлинг Сребро, 7.5

DEN 1535.84

Од стока
Во магацинот

Овој стилски тресок ќе одговара на секој изглед со свој личен дизајн. Аглите со дијамантски исечени багети се врежани низ целиот овој шарки со шарки, давајќи му модерен и шик пристап во споредба со другите алки, сите изработени во сребро. Парчето е со должина од 7 1/2 инчи и има затворач за кутија со јазик и безбедност. Парчето доаѓа со ".925 " сребрен печат како симбол на загарантиран квалитет на производот. Дизајн на шарки. Текстура линија алинеи. Стерлинг сребро. Возрасни, Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Аудио Приемник Усб Приемник Безжичен Аудио Приемник Адаптер За Аудио Приемник СО Двоен Излез УСБ БЕЗЖИЧЕН Аудио Приемник Преносни

аудио приемник usb приемник безжичен аудио приемник адаптер за аудио приемник СО Двоен Излез USB БЕЗЖИЧЕН

DEN 478.08

Женски Летни Секојдневни Панталони Памучни Ленени Директно Копче Широки Панталони За Нозе За Жени Панталони Со Висок Струк Панталони

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 74см / 29.13 "Ко

DEN 3.00

Верпетридура Летните Влечки За Жени Надворешни Носат Рамни Сандали И Влечки Еднобојни Женски Чевли Чевли На Плажа Со Тркалезни

Верпетридура Летни Влечки За Жени Надворешно Носење Рамни Сандали И Влечки Еднобојни Женски Чевли Со Т�

DEN 2.67