• Свеж
1-6ЈY Деца Девојчиња Момчиња Волнени Палта Бои Еднобојна Патент Со Долги Ракави Јакна

1-6ЈY Деца Девојчиња Момчиња Волнени Палта Бои Еднобојна Патент Со Долги Ракави Јакна

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Унисекс Деца Зимски Руно Јакна, Цврста Боја Стојат Вратот Долг Ракав Полн Патент Фланелен Слој. Големина Шема : . Големина (см). 18-24 Месециtlingh : t39 t Bust : t68 tsholder : t26 tsleve : t29. 2-3 години tlengh : t41 t Bust : t70 t Shoulder : t27 tsleve : t31. 3-4 години tlengh : t43 t Bust : t72 t Shoulder : t28 tsleve : t33. 4-5 години tlengh : t45 t Bust : t74 t Shoulder : t29 tsleve : t35. 5-6 години tlengh : t47 t Bust : t76 tsholder : t30 tsleve : t37. Големина (инч). 18-24 Месециtlengh : t15, 35 t Bust : t26, 77 t Shoulder : t10, 24 tsleve : t11, 42 . 2-3 години tlengh : t16, 14 t Bust : t27, 56 t Shoulder : t10, 63 tsleve : t12. 20 . 3-4 години tlengh : t16, 93 t Bust : t28, 35 t Shoulder : t11, 02 tsleve : t12, 99 . 4-5 години tlengh : t17, 72 t Bust : t29, 13 t Shoulder : t11, 42 tsleve : t13, 78 . 5-6 години tlengh : t18, 50 t Bust : t29, 92 t Shoulder : t11, 81 tsleve : t14, 57 . Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Фланелен. Боја : Кафеава/Кајсија. Шема : Цврста Боја. Стил : Секојдневен. Јака : Стојат Јака. Должина На Ракавот : Долго. Применлив Пол : Унисекс. Применлива Возраст : 18 Месеци до 6 години. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Руно Јакна. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Фланелна ткаенина, овој капут е мазен и дише, пријателски за кожата и мек, удобен и апсорбира пот. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : чиста боја стојат јака долг ракав руно палто, патент отворен пред лесен за носење и полетување, секојдневен и моден. ПРИЛИКИ : детската фланелна јакна одговара за зима, aut, забавен парк, пикник, излет, патување за одмор, секојдневен живот, роденденска забава итн. ПЕТ ГОЛЕМИНА : 18-24 месеци /2-3 години /3-4 години /4-5 години /5-6 години, погоден за девојчиња и момчиња. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ВОДИЧ ЗА НОСЕЊЕ : оваа секојдневна и стилска јакна е убаво да се совпадне со Маици, џемпери, фармерки, панталони, здолништа итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи