• Свеж
Бои Компатибилни СО Селанецот МЕРКУР Точен Натпревар Допир Боја За Прскање Проѕирно Палто и Прајмер

Бои Компатибилни СО Селанецот МЕРКУР Точен Натпревар Допир Боја За Прскање Проѕирно Палто и Прајмер

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја. Нашиот оем точен натпревар тојота (4u0 Песочна Бура) спреј допир боја за автомобили е брзо сушење, супер издржлив и лесен за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил.Ние сме познати по нашите аеросолни бои "Совршен Натпревар" и мислиме дека правиме најквалитетна самостојна автомобилска боја за прскање на пазарот. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автомобилска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ ТОЈОТА. Нашиот врвен прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазен спреј на пазарот. Ние исто така нудиме 3 типа на производи со проѕирно палто, вклучувајќи 2к проѕирно палто (продадено во други огласи на производи), познато како најдобар проѕирен слој достапен за подобрување и заштита на металните бои за прскање. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код ЗА Боја НА ЖИВА" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашиот лесен за употреба и достапен автомобил допрете производи за боја за прскање можат да поправат секаков вид оштетување на бојата на ВАШАТА ЖИВА. Поправете или насликајте го браникот, браникот, аспираторот, четвртиот панел или покривот. Меркур (Фз/М6756а Кордован Металик) Спреј Боја/1к Јасно/Буквар комплет вклучува : Совршен за голи метал. Аеросол Спреј Боја 12 мл. Аеросол 1к Чисто Палто 12 мл. Аеросол Прајмер 10 мл . Премиум Прилагодлива Млазница На Вентилаторот. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи