• Свеж
Кристално Чисто Стакло Тркалезни Чинии За Сервирање Сет од 6, Чинии За Зачини За Елеганција, 11. оз

Кристално Чисто Стакло Тркалезни Чинии За Сервирање Сет од 6, Чинии За Зачини За Елеганција, 11. оз

DEN 479.20

Од стока
Во магацинот

Лав кристално гледајќи стаклени чинии поставени на појадок, салата или чинии за прилог на појадок, ручек или вечера. Оваа елеганција кристално чисто стакло тркалезна чинија за сервирање е потреби за секој дом и кујна. Повеќенаменскиот комплет стаклени садови додава хармонија на вашите презентации и го одразува сјајот на виножитото во вашата кујна.Овој прекрасен комплет за садови е потребен за секој дом и кујна. Можете лесно да го користите овој стилски и функционален комплет во вашата кујна за вашите колачиња, закуски, зачини, житарици, овошје, сосови, сосови, сладоледи, пудинзи, млечни десерти или секаков вид задоволства. Исто така, може да се користи како сад за состојки, чинија за штипкање или чинии за зачини.Стаклените чинии доведуваат до здравствени придобивки бидејќи стаклото е добро за вашата храна. Секој елемент од кој е направено стаклото е природен и отсекогаш бил. Резултатите од една неодамнешна студија се во и покажуваат дека потрошувачите од целиот одбор се согласуваат дека стаклото е безбеден материјал. Стаклото е направено од целосно природни, одржливи суровини, може да се рециклира 100% и може да се рециклира бескрајно без губење на квалитетот или чистотата.СТИЛСКИ КРИСТАЛ-Додадете хармонија на вашите презентации со бои на виножито стакло тркалезна чинија за сервирање што го одразува сјајот на виножитото во вашата кујна.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-овој мултифункционален комплет погоден и за мали прилози и Машина за Миење Садови, фрижидер, длабоко замрзнување и безбеден за микробранова печка. Исто така, одличен подарок за секоја пригода.БЕЗБЕДНА ХРАНА - Лесна ЗА ЧИСТЕЊЕ - Изработена во Стаклен материјал Од Мисирка, без олово, без БПА. Лесно се чисти и помага во зачувување на вашите производи. Стаклото е направено од целосно природно, 100% рециклирачко и еколошко.

Детални спецификации

Додатоци на производи

расправа за ограничувањата на дејствијата по право и костуми во правичност и адмиралитет: со додаток што ги содржи американските

Изработката На Современиот Закон : Правни Трактати, 18001926 вклучува над 20.000 аналитички, теоретски и практ�

DEN 495.84