• Свеж
Жените Карирани Квадратни Вратот Еластична Градите Издувам Ракав Отворен Грб Разбушавен Миди Фустан

Жените Карирани Квадратни Вратот Еластична Градите Издувам Ракав Отворен Грб Разбушавен Миди Фустан

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

ZXZY Жените Карирани Квадратни Вратот Еластична Градите Издувам Ракав Отворен Грб Набразден Миди Фустан се продава Од Страна На Моќта ZXZ ДОО.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Мека И Пријателска За Кожата Лесна Ткаенина Од Мешавина Од Полиестер. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. Опремен со кариран, квадратен врат, издуван краток ракав, еластични гради, врвка нагоре, отворен грб, ширинг, плисиран, набразден раб, секојдневен стил и опуштено вклопување. Тоа е совршен женски миди фустан за спарување со секој изглед што ви се допаѓа. Изберете од асортиман од 2 бои предмети. Сите тие се совршени и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или одмори. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ZXZY". Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Обични Фустани За Жени Плажа Личност Еднобоен Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Погоден За Сите Прилики Вратоврска Фустан

Личност Еднобоен Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Погоден За Сите Прилики Материјал : полиестер

DEN 1.33

Облечи женски летни фустани Краток ракав против каузален замав за замав Класичен основен цврста боја лабава миди фустан со џебови

Модни жени обични секси печатење со врат лето летни џебови за кратки ракави облекувања : 1 Феации : Обичн�

DEN 1.00

Квертју Женски Џебови Шпагети Ремен Моторџиска Облека Тренингот Атлетски Летен Ромпер Комбинезон Тенис Назад Патент Мини Фустани

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" половината : 68cm / 26.77" Должина : 68cm / 26.77"Големина : M Биста : 98cm / 38.58" половината : 72cm

DEN 255.84

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Плус Големина Еднобоен Фустан Без Ракави Едното Рамо Надвор Миди Сплит Без Грб И Одблесок

Стоиме покрај тебе Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на на

DEN 1.00