• Свеж
Летни Фустани За Жени Мини А-Линија Краток Ракав Секси Халтер Плажа Печатени Фустан Виолетова Л

Летни Фустани За Жени Мини А-Линија Краток Ракав Секси Халтер Плажа Печатени Фустан Виолетова Л

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Халтер трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Оглавник-Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 98см/38,58" Ракав : 19см/7,48" Должина : 93см/36,61" Големина : М Биста : 102см/40,16" Ракав : 20см/7,87" Должина : 94см/37,01" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Ракав : 21см/8.27" должина : 95cm/37.40" големина : xl биста : 114cm/44.88" ракав : 22cm/8.66" должина : 96cm/37.80" големина : 2xl биста : 120cm/47.24" ракав : 23cm/9.06" Должина : 97cm/38.19" големина : 3xl Биста : 126cm/49.61" Ракав : 24см/9.45" должина : 98см/38.58" материјалната ткаенина е 95% полиестер,5% спандекс, мека и Дише, Едноставна И цврста боја и флексибилен дизајн, Што Ви Носи Удобност и свежина во жешкото лето. Карактеристики : Женски Фустан Обичен Сарафан Со Лизгање На Здолниште. Прилика : Летни Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Носење. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мини летни фустани за жени жени од плажа фустани за одмор резервоарот без ракави фустани шарени сонце фустан бохо фустан џебови

Женски тенок фитинг фустан мода печатена тркалезна врата џеб лента лента фустандескрипција1 Дизајн : Кл

DEN 463.84

Летни Фустани За Женски Женски Фустани Кратки Ракави Мини Фустани А-Линија Бохо Фустани Цврсти Фустани Плажа Одмор Фустани Подароци

Женски Летен Сарафан Со Еднобојна Боја Здолниште Од Тантела Со Чипка Плисиран Голем Фустан Со Полите Же

DEN 2.00

Фустани За Жени Обичен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џебен Фустан Во Еднобојна Боја За Женски Клуб Ноќна Облека

Секојдневен, модерен, ретро, формален и стилот може да се префрли по желба.НИЕ ВО НАМАНИЛ продаваме сека�

DEN 255.84