• Свеж
Кошула За Рак На дојка За Жени Кошули За Свесност За Рак На Дојка Розова Лента Виножито Маици Рак Врвови Со Кратки Ракави

Кошула За Рак На дојка За Жени Кошули За Свесност За Рак На Дојка Розова Лента Виножито Маици Рак Врвови Со Кратки Ракави

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Печатени Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Tops Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезна Врата : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89 "Должина : 63см/24.80" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 45см/17.72 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 18.5 cm/7.28 "Должина : 67cm/26.38" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/160.63 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" Големина : 2xl Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 19.5 cm/7.68 "Должина : 71cm/27.95" Материјал : Безбедна и мека памучна мешавина ткаенина носи дополнителна удобност за борците против ракот на дојката, промоторите на ракот на дојката и поддржувачите на борците против ракот. Карактеристики : маица За Рак, кошули за подигање на свеста за рак на дојка со розова лента, маица за преживеан рак, маица за рак воин, инспиративна маичка за свесност за рак, розова кошула за воин за рак, кошула за поддржувач На борба Против Ракот, женска Кошула за борба Против Ракот. Прилики : Месец/Ден За Свесност За Рак На Дојка, настани против рак, настани за свесност за рак на дојка или кој било ден што ја покажува вашата поддршка за причината. Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг, канцеларија, улица. Подарок : Совршени Кошули И Подароци За Рак на Дојка. Свесност За Рак На Дојка Розова Виножито Лента Облека Дизајн! Носете ја оваа облека за борец за рак на дојка за да ја поддржите вашата мајка, баба, тетка, тетка, сестра, сопруга, братучед или пријатели во нивната борба. Покажете поддршка За Неа На Месецот За Подигање На Свеста За Ракот на Дојката. Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека. Ве молиме погледнете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ројалов Женски Печатени Широки Панталони За Нозе Лежерна Права Нога Панталони За Истегнување Со Висок Струк Панталони За Истегнување

Големина : С Половината : 7298см / 28,3538,58" колк : 114см / 44,88" Должина : 108см / 42,52"Големина : М Половината : 76102см / 29,9

DEN 3.00

Вафли Женски Тенкови Блузи Против Вратот Лето Тенок Тенок Тренинг За Истегнување Врвови Без Ракави Ребрести Тркачки Блузи Теал

Нашите фитинг обични врвови, можат да носат со фармерки / хеланки за секојдневен изглед, или со вашите шо

DEN 215.84

Кухас Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Долги Ракави Половина V Вратот Јака Обични Преголеми Ребрести Плетени Пуловери

Кухас Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Долги Ракави Половина V Вратот Јака Обични Преголеми Р�

DEN 287.84