• Свеж
Блузи За Мажи Бела Кошула Мажи Обични Модни Крпеница Круг Вратот Пуловер Печати Маица Кратки Ракави Блузи Кошули За Мажи Мода Л

Блузи За Мажи Бела Кошула Мажи Обични Модни Крпеница Круг Вратот Пуловер Печати Маица Кратки Ракави Блузи Кошули За Мажи Мода

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

? Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА XMMSWDLA ?Нашата продавница нуди разновидна женска и машка облека. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна и разумна цена облека, XMMSWDLA ќе биде вашиот најдобар избор Обични Модни Крпеница Круг Вратот Пуловер Печати Маица Кратки Ракави Врвови тоа е суштинска лесна и модерна облека во вашата гардероба, со светли и богати бои. Кога сакате да го промените вашиот стил и да станете единствена личност, облечете ја оваа облека. Тоа ќе ви донесе различни чувства и повеќе пофалби. Ве молиме продолжете со читање за подетални информации⬇ ⬇ ⬇?Како да се исчисти : ладно миење раце, машинско перење, перење или сушење на жица?Што добивте : машка кошула ОД 1 ПАРЧЕ ?Материјал : Летните Фустани се направени од 95% памук. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. ?Дизајн : Моден дизајн, убава и удобна за носење кошула со знаме НА САД, Кул гроздобер патриотска машка маичка, Останува кул во топло влажно време Ова е кошула со гроздобер знаме, така што бојата на кошулите не е бојата на стандардното знаме.Висококвалитетно, меко чувство, редовно вклопување, удобно. Ткаенината се спротивставува на избледување, нема да се збрчка. ?Повод : Совршен За Секојдневна, Улична Облека, Секојдневен Живот, Мода, Улична Облека, Урбан Стил, Свечена Работа, Полуформално, Слободно Време, Бизнис, Забави, Турнеја, Одмор, Дома, На Отворено И Др. Совршен Подарок За Вашиот Сопруг, Татко, Син Или Пријател! Одговараат За Пролет, Fall И Зима. ?Натпревар : Оваа Маица е многу разноврсна. Можете да го спарите со шорцеви, фармерки, разни спортски панталони, патики, палта и капи. ?Подароци : оваа печатена Маица е одличен подарок за себе, татко, сопруг, син, момче, брат или пријател. Без разлика дали е секојдневно или 4 јули, вие или тој ќе се чувствувате горди и модерни. ?Топли Совети : Пред Да Нарачате, Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Дадена На Сликата и Изберете Ја Големината според Табелата. ?Карактеристика : машка маица, хавајска кошула за мажи, кошули за голф за мажи, прилагодени маици про клубски маици за мажи, големи и високи кошули за мажи, кошули за наставници, машки кошули за теретана, маици за мажи, кошули за вежбање, гроздобер маици, кошули за бејзбол, работни кошули, кошули за бејзбол маици, блузи за мажи, мускулна кошула, маици за момчиња машки кошули секојдневен, машка кошула за пливање, кошули од 70-тите за мажи 4-ти јули кошули мажи, џорџ кошули за мажи, џорџ кошули за мажи, машки кошули на дозвола, пливаат врвот за мажи, кошули за мажи мода, кошули за мажи дозвола продажба, кошули за мажи со дизајни, кошули за мажи, графички маици, машки кошули лето, летни работни кошули за мажи, летни кошули за мажи плажа.машки кошули краток ракав.

Детални спецификации

Додатоци на производи