• Свеж
0. Ктв Природен Пенлив Жолт Дијамант Полки Пасијанс Женски Венчален Прстен Стерлинг Сребро

0. Ктв Природен Пенлив Жолт Дијамант Полки Пасијанс Женски Венчален Прстен Стерлинг Сребро

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. муни е дефинатор за убавина и изложувач кој инвестира Во убав Накит изработен Од Злато и Сребро, Скапоцен Камен, Бисер, Дијаманти. Метал : 925 Стерлинг Бело Злато Позлатени Полки Дијамант : 0.50 CTW, 1 компјутер. Бруто Тежина : 2,40 гр Полки Форма : Неправилна Форма Метален Врвен квалитет прстен изработен Во Цврсто Сребро 925 Со печат 925. Сосема нов, неискористен и неносен накит. Прстен е достапен Во Сад Големина 5 до 12. Целиот наш накит доаѓа во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка. Овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Одлични подароци за ќерки, подароци за жени, подароци за мама, подароци за сопруга, подароци за тетка, подароци за најдобар пријател, подароци за Љубов итн. Идеални Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Божиќни Подароци, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот на Вљубените итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Топли Панталони За Женски Женски Печатени Шевови За Половината Секојдневни Панталони Зимски Топли Удобни Тенки хеланки Со Целосна

дуксер дуксери за жени женски дуксери дуксери жени дуксери и дуксери жени пуловер дуксер женски дуксер�

DEN 1.33