• Свеж
Сонце + Камени Жени Камилија Ф Фау Велур Клин Чизми За Глуждот

Сонце + Камени Жени Камилија Ф Фау Велур Клин Чизми За Глуждот

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Производител : Сонце + Камен Големина Потекло : Американски Стил Тип : Клин Чизми Колекција : Сонце + Камен Затворање : Материјал : Текстил/Вештачки Ткаенина Тип : Вештачки Велур Sku : BH5147854 Женски Клин Чизми. Вештачки Велур. Потпетици На Глуждот.

Детални спецификации

Додатоци на производи