• Свеж
Нов Внатрешен Надворешен Необложен Термички Прозорец За Затемнување Завеса Двор Панел Сребрена Громета Цврсти Бои (84

Нов Внатрешен Надворешен Необложен Термички Прозорец За Затемнување Завеса Двор Панел Сребрена Громета Цврсти Бои (84

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Внатрешна Надворешна Иста Боја Заден И Преден Двор Или Панел За Завеси На Прозорци тежок тест За Дебел Материјал покажува блокови на завеси до 99% од светлината Што Воопшто не Се Гледа Овој Панел Е Идеален За да ве држи во сенка и додека сте во вашиот двор надвор лесна нега, машина за перење. Завеса прачка не е вклучена.Мерења : 37" Инчи Широк X 63 " или 84" Инчи Долги Нови Внатрешни/Надворешни 1pc Необложени Термички Затемнување Прозорец Завеса Двор Панел Сребрена Grommet Цврсти Бои (84", Кафеава Кафе).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Презиме Ванг Постер-Домаќинство Заштитено со 2-Ри Втор Амандман-Персонализирани Љубители На Пиштоли Подароци Со Презиме На Семејството

Одличен ѕиден декор и совршен подарок за Ванг Печатени живописни сублимација боја печатење Апсолутно с

DEN 1.00