• Свеж
Ханас Блузи Женски Пуловер Врвот Снегулка Снешко Печати Секојдневен Спорт 3д Печатење Активна Улична Облека Блуза Пинк М

Ханас Блузи Женски Пуловер Врвот Снегулка Снешко Печати Секојдневен Спорт 3д Печатење Активна Улична Облека Блуза Пинк М

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 107см/42.13" Рамо : 46.5 см/18.31" Ракав : 60см/23.62" Должина : 66.5 см/26.18" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 111см/43.70" Рамо : 48.5 см/19.09" Ракав : 61,5 СМ/24,21" должина : 68,5 см/26,97" големина : Л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 115см/45,28" рамо : 51см/20,08" ракав : 63см/24,80" должина : 70,5 см/27,76" големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 120см/47,24" рамо : 53,5 см/21,06" ракав : 65см/25,59" должина : 74,5 см/29,33" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 125СМ/49,21" Рамо : 54,5 см/21,46" ракав : 67см/26,38" Должина : 77см/30.31" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 130см/51.18" Рамо : 56см/22.05" ракав : 69см/27.17" должина : 79.5 СМ/31.30" женски пуловер врвот снегулка снешко печати Секојдневен Спорт 3д печатење активна улична облека блуза карактеристика : Увезенотворен и блискикарактеристики : ОВОЈ ЖЕНСКИ ВРВ е забавен и Симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Плетен Стил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Врв висококвалитетен материјал€ : врвовите за жени се направени од лесен и допир на кожата, прават да се чувствувате лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој врв. Не можете да погрешите со овој врв!. ●ПЕЧАТЕЊЕ ВРВОВИ : како женски врвови, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Врвовите имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој!. ①Прилика : овој секојдневен врв лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво за вас да присуствувате на забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење во нежно, Закачете се за сушење, Не избелувајте!. €Натпревар● : Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. уживајте во меките врвови за облекување на допир.

Детални спецификации

Додатоци на производи