• Свеж
Хесуно Женски Меур Кревање Колкови Вежбање Фитнес Трчање Јога Панталони Со Висок Струк

Хесуно Женски Меур Кревање Колкови Вежбање Фитнес Трчање Јога Панталони Со Висок Струк

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С Големина. : Мал Струк : 60см/23.62 "Колк : 84см/33.07" Должина : 89см/35.04 " Големина : М Големина. : Среден Струк : 64см/25.20" Колк : 88см/34.65 "Должина : 90см/35.43" Големина : Л Големина. : Голем Струк : 68см/26.77 "Колк : 92см/36.22" Должина : 91см/35.83 " Големина : XL Големина. : Х-Голем Струк : 72см/28.35 "Колк : 96см/37.80" Должина : 92см/36.22 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Голем Струк : 76см/29.92 "Колк : 100см/39.37" Должина : 93см/36.61 " Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Голем Струк : 80см/31.50 "Колк : 104см/40.94" Должина : 94см/37.01 " Фитнес За Вежбање За Кревање Колкови Со Меурчиња За Жени Трчање Јога Панталони Со Висок Струк Карактеристики : Фитнес За Вежбање За Кревање Колкови Со Меурчиња За Жени Трчање Јога Со Висок Струк Pants1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашата Сала2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате попогодно3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв!Сезона : Лето, Пролет, Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Гиматеријал : Полиестерски Спандекспатер Тип На шема : Чист стил На боја : Секојдневен,Сексилен Должина : Редовен Фит : одговара на големината на дебелината : Стандарден Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана. 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно. 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно,. 4.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв!.

Детални спецификации

Додатоци на производи