• Свеж
Џерси Униформа Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Симпатична Женска Графичка Маичка Со Уникатен Дизајн - Летен Врв

Џерси Униформа Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Симпатична Женска Графичка Маичка Со Уникатен Дизајн - Летен Врв

DEN 159.20

Од стока
Во магацинот

Барате разноврсен и стилски додаток во вашата гардероба? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Погодна за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и удирање во теретана, оваа кошула е задолжителна за секоја жена напред. Предниот дел има уникатен и привлечен графички дизајн кој сигурно ќе ги сврти главите и ќе даде изјава. Плус, неговиот ултра мек и удобен материјал е совршена мешавина на пријатна и еластична, обезбедувајќи удобно и ласкаво вклопување што е лесно за носење и стил. Без разлика дали го спарувате со вашите омилени фармерки за секојдневен дневен изглед или го облекувате со изјава ѓердан и потпетици за ноќно излегување, Оваа Маица е разноврсен и практичен избор кој е совршен за секоја пригода. И благодарение на неговата висококвалитетна конструкција, нема лесно да се намали или истроши-што ќе го направи издржлив и долготраен додаток во вашата гардероба. Без разлика дали барате симпатичен и трендовски нов врв за летото, или едноставно ви треба удобна И Лесна За носење Маица за вашата секојдневна гардероба, нашата женска стандардна Маичка Со кратки ракави е задолжителен избор што нема да разочара. Пробајте го тоа денес и уверете се сами! 1. Графички Дизајн : Издвојте се од толпата со нашите трендовски маици за графички дизајн. 2. Мека и Удобна : меката и удобна ткаенина ја прави оваа маица совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување или вежбање. 3. Разноврсна : Без разлика дали трчате задачи или удирате во теретана, нашите маици се совршени за секоја пригода. 4. Издржлив Квалитет : Нашите слатки врвови за жени се направени да траат, со висококвалитетни материјали кои гарантираат дека нема да се намалат и можат да издржат редовно абење и перење. 5. Идеални За Лето : нашите летни врвови за жени се совршени за топлото време со нивната лесна ткаенина што дише.

Детални спецификации

Додатоци на производи