• Свеж
Женски Кошули За Летни Кошули За Жени На Дозвола Женски Мода Краток Ракав V - Вратот Блузи Работни Униформа Печатење Џеб Блуза Блузи

Женски Кошули За Летни Кошули За Жени На Дозвола Женски Мода Краток Ракав V - Вратот Блузи Работни Униформа Печатење Џеб Блуза

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Краток Ракав В - Вратот Врвови Работни Униформа Печатење Џеб Блуза Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен, Моден.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени врвна големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 17см/6.69" Должина : 66см/25.98 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 67см/26.38" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 68см/26.77 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 69см/27.17 " Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 21cm/8.27 " Должина : 70cm/27.56" Повик, Блуза Со Долги Ракави, V-Вратот, Цврсти врвови, Женски Врвови. 60%памук,40% Лен, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Овие Врвови Со долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со потпетици или рамни, онака како што сакате. Запознавање, Повик, Партија, Плажа, За Работа, дома, Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. Рачно миење. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дами Обична Широка Туника Блуза Жени Лабава Маичка Пеперутка Цветен Принт Дневна Облека Вратот На Екипажот Основни Летни Врвови

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Маици

DEN 383.68

Женски Врвови За Дуксери Печатена Блуза Пуловер Со Долги Ракави Секојдневна Облека За Мама Кошула За Жени Кошули За Трчање Лабави

Сезона : Винтергендер : Женска Декорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Долга Ј

DEN 319.68