• Свеж
Дозвола Дами Маици Со Долги Ракави Класичен Цветен Принт Екипаж Лабави Врвови Блузи Кошула, Жолта

Дозвола Дами Маици Со Долги Ракави Класичен Цветен Принт Екипаж Лабави Врвови Блузи Кошула, Жолта

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

ИРОИНИД Клиренс Дами Долги Ракави Маици Класичен Цветни Печати Екипажот Лабава Врвови Блузи Кошула, Жолта Карактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку.2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно и ласкање на целото тело types.3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки.4 Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки,тексас фармерки итн .5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Пол : женска прилика : Секојдневен, Секојдневен Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење Што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топ ИРОИНИД Царинење Дами Маици Со Долги Ракави Класичен Цветен Принт Екипаж Лабави Врвови Блузи Кошула, Жолта. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 46.5 см/18.31" Должина : 73см/28.74 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 47см/18.50" Должина : 74см/29.13 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 47.5 см/18.70" Должина : 75см/29.53 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "ракав : 48cm/18.90" Должина : 76cm/29.92 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 48.5 см/19.09 "Должина : 77см/30.31". плус големина тренингот кошули. женска бела кошула со долги ракави. женски фитнес кошули. светло сина кошула жени долг ракав. софтбол кошули со долги ракави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Удобна Елегантна Лулашка Блуза За Хеланки Дозвола Мода Секојдневен Лабав Квадратен Врат Гроздобер Трендовски Кошули Со

жените надвор рамо надвор рамо крило ракав надвор рамо четвртина ракав врвот џемпери кошули жени џемпе�

DEN 2.33

колати Женски Модни Маици Со Кратки Ракави Летен Принт Облечени Врвови За Одмор Елегантен Тркалезен Врат Лабави Маици За Пуловер

Добредојдовте Во Продавницата колатиВи Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посвете�

DEN 3.33

Женска Ѕвезда И ПЕЧАТЕЊЕ ЗНАМЕ Со Пруги Сад Ден На Независноста Резервоар Дозвола За Блуза Гроздобер Туника Трендовски Патриотски

Повод : Дома, Секојдневно Ве молиме наведете ја табелата со големини пред да нарачате.Повод : Секојдневе�

DEN 3.33