• Свеж
Ве молиме запознајте Младински Професор Ксавиерс Училиште Атлетски Алумни СЕДИШТЕ Маичка

Ве молиме запознајте Младински Професор Ксавиерс Училиште Атлетски Алумни СЕДИШТЕ Маичка

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

АВТЕНТИЧНИ Pleasemetees_ бренд Професор X Xaviers Училиште Атлетски Алумнипечатени со мастила на база на вода на маица со мек стил за млади. Отпечатено на најквалитетен чешлан памук и печатено со еколошко мастило за супер меко чувство.Одлично за : Роденденски Подарок, Божиќен Подарок, Подарок За Ханука, Подарок За Љубители На Спортот, Бар Мицва, Лилјак Мицва. Ги имаме овие за сите во семејството : Машки, Женски, Млади, Мали Деца, Бебиња, Деца, Момчиња, Девојчиња и Доенчиња! • Печатени во САД. • 4.5 мл 100% Рингспун памук. • Ракави Со Двојна Игла, Рабови, Врски. • Еколошки Мастила На База На Вода. * Пребарајте го нашиот целосен каталог за жени, мажи, млади и доенчиња!.

Детални спецификации

Додатоци на производи