• Свеж
Аламо Ново Мексико Налепница Ретро Гроздобер Зајдисонце Сити 70sетски Дизајн

Аламо Ново Мексико Налепница Ретро Гроздобер Зајдисонце Сити 70sетски Дизајн

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен, шарен Ретро Дизајн На Пареа За Зајдисонце Магнет или Налепница со 8етика од 80-тите 90-тите е совршен начин да ја покажете својата љубов кон овој прекрасен град. Ќе изгледа одлично во вашиот фрижидер, лаптоп, прозорец на автомобил или која било површина, ако е изложен на сурово време нема проблем бидејќи магнетот е отпорен на него и водоотпорен што значи дека ќе изгледа остро долго време, без разлика дали го користите внатре или на отворено. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време. Совршен сувенир.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Аниме Готи Р0се Налепници За Девојки, Застрашувачки Црвени И Црни Налепници Водоотпорни Готски Винил Налепници Интересни Налепници

Ќе добиете 50 парчиња налепници готиц тематски на аниме и готски стилови, а секоја налепница е со големин

DEN 1.33

Чаршафи загради налепници Мотивациони налепници за деца налепници за охрабрување во модели на цртани филмови Наставнички материјали

Опис Пакет налепници за награди, отпечатени со цртан филм животно, морско суштество, овошје, десерт, и др

DEN 2.00

Секси Стриптизета Девојка Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-пол

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.33

Мечка Ноктот Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД - Многу Бои и Големини-гризли отворено

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 159.84