• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Розови Модерни Килими, 2'5'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Розови Модерни Килими, 2'5'

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Баркер Крик Двострана Раб Граница 2-Пакет, Среќен Црн, Исечете Огласни Табли И Создадете Шарени Дисплеи со 78 'Дизајнерска Двострана

Среќната Црна Двострана граница на баркер Крик има координирачки дизајни од двете страни и има раб со р�

DEN 0.67