• Свеж
Мрзливи Машки Работни Чизми Нелизгачки Готвачки Чевли На Сабо Кујна Водоотпорна Водоотпорна Зелена 14

Мрзливи Машки Работни Чизми Нелизгачки Готвачки Чевли На Сабо Кујна Водоотпорна Водоотпорна Зелена 14

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Тип На Шема : Еднобојна, Нелизгачка,Водоотпорна Нафта,Водоотпорна Боја : Сина, Црна, Зелена (Опционално)Готвачки Чевли Големина : 4,5-13(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Еваутсол : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Лизгање Тип На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Aut, Content, Зимски Пакет Содржина : 1 Пар Чевли (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите, ви благодарам многу за вашето разбирање.2. Ве молиме, не ги изложувајте чевлите на сонце премногу долго.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Нашите Женски Машки Готвачки Чевли се изработени од ева материјал, Удобни и издржливи.Овие чевли имаат предности на добро амортизирање, отпорност на удари, топлинска изолација,отпорност на влага, чевлите не се излез на горниот дел, што може да спречи вода, масло и песок да влезат во чевлите, одржувајќи ги стапалата чисти. Специјалните ленти против лизгање и напредните материјали обезбедуваат анти-лизгачки својства на унисекс готвачките чевли.Ќе ве заштити од падови, дури и на екстремно лизгави подови. Влошката на чевелот има гранули за масажа, доаѓаат со апсорпција на пот system.it се одвојува, лесно се чисти.погоден за готвач, градинари, медицински сестри и други кои стојат или одат долго време. Многу е погоден како подарок за вашите пријатели готвачи и пријатели медицински сестри кои се занимаваат со градинарска работа. Овие Унисекс готвачки чевли се погодни за кујна, бања, болница и други кои имаат работна средина со вода, исто така погодни за секојдневно носење.Неутрален дизајн и за мажи и за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хариумиу Кујна Еластична Храна Опфаќа Храна Одделение Водоотпорен МИЛЕНИЧИЊА Еластични Кеси За Складирање Храна Се Водат Завиткајте

Хариумиу Кујна 60 парчиња Еластична Храна Покрива Водоотпорна КЕСА За Складирање Храна За Домашни МИЛЕН

DEN 183.84