• Свеж
Сноарин Женски Летни Врвови Плус Големина Мода Обична Пролет Лето Цветно Печатење Без Ракави В-Вратот Резервоар Врвот Лабава Фит Блуза Маици На Дозвола

Сноарин Женски Летни Врвови Плус Големина Мода Обична Пролет Лето Цветно Печатење Без Ракави В-Вратот Резервоар Врвот Лабава

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневно Пролетно Лето Цветно Печатење Без Ракави V-Вратот Резервоар Топфеатури : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали, мек удобен, погоден за секојдневно носење.2. Тоа е елегантно, модерно топло.3. Мека, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност издржливост.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Блузи Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цветно Печатење Стил : Мода, Табела За Обична Големина : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 САД : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 63см/24.80" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 САД : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19 "Должина : 64см/25.20" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 САД : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Должина : 65см/25.59" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 САД : 14 ЕУ : 40 Биста : 107см/42.13 "Должина : 66см/25.98" Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 САД : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 67cm/26.38" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 САД : 18 ЕУ : 44 Биста : 117cm/46.06 "Должина : 68cm/26.77" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 САД : 20 ЕУ : 46 Биста : 122cm/48.03 "Должина : 69cm/27.17". Материјал : овие врвови од туника се изработени од висококвалитетен материјал, ткаенината е многу мека и лесна, носењето ќе ви донесе удобност во текот на целиот ден. Прилики : ова лето врвовите за жени се совршени за јога, шопинг, секојдневен Живот, Шопинг, Плажа, Одмор, Работна Канцеларија, Состаноци,Спорт итн. Натпревар : ова лето врвовите 2023 можат совршено да се совпаднат Со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Јога Панталони / Секојдневни Панталони / Ѓердани / Сандали / Итн. Големина : Пред да платите за вашата нарачка,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Ромпери формални, Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Прилагодливи Ремени За Шпагети Харем Долги Панталони Ромпер

Обично носам медиум со големина која големина треба да ја нарачам?Можете да го изберете според нормална

DEN 1.67

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДЕЛОВИ ХИЛАНДИ СОСТОЈБА РУРАЛНА ФАРМ ФОТОГРАФИЈА ЗА АВИТНА ФОТОГРАФИЈА Греј Раммено уметничко печатење wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.67