• Свеж
Кучнузки Месеци Доенче Девојче Зимски Фустан Каузален Фустан Месеци Девојче Со Долги Ракави Еднобоен Слој Од Лотос Лежерен Фустан Од Тул Ромпер Жолт Фустан

Кучнузки Месеци Доенче Девојче Зимски Фустан Каузален Фустан Месеци Девојче Со Долги Ракави Еднобоен Слој Од Лотос Лежерен Фустан

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Нашите фустани се совршени за секоја пригода и како подароци. Нашиот фустан за девојчиња е одличен избор за секојдневно облекување Во Зима. Фустанот за бебиња е направен со мека ткаенина која е многу нежна за чувствителната кожа на бебето. Зимски Фустан За Мали Девојчиња Прекрасен Фустан Девојче Со Долги Ракави Каузален Фустан Доенче Девојче Со Долги Ракави Контрастна Боја Набраздени Отпечатоци Од Сончоглед Слој Фустан Жолт Материјал : Нема штета за здравјето на кожата на бебето, дише, меко и удобно. Тоа е многу нежно за чувствителната кожа на бебето. Карактеристики : Долг ракав, тркалезно деколте, еднобојна боја и слој од лисја од лотос, елегантен фустан од тул за девојчиња. Големина : постојат 4 големини за избор : 3-6 месеци бебе девојка фустан, 6-9 месеци бебе девојка фустан, 9-12 месеци бебе девојка фустан, 12-18 месеци бебе девојка фустан. Комплетот Вклучува : фустан од 1 парчиња. Нега за перење : машина за перење и рачно перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бидете Во Центарот на Вниманието Со Нашиот Стилски Ѓердан ХИМИВЕЈ Совршена Идеја За Подарок Креативно Соѕвездие Ѓердан Од Скапоцени

Надградете го вашиот стил со овој модерен ѓердан што зрачи со елеганција и софистицираност Изработен с�

DEN 2.00

Хоксмл Дуксер За Жени Мода Секојдневен Лабав Женски Моден Дуксер Со Печатење Со Пруги Со Долги Ракави Лабави Врвови Дуксер Пуловер

Дуксер За Жени Моден Секојдневен Лабав Стил На Дизајн Погоден За Есенски И Зимски Дуксер За Женски Диза�

DEN 1.00

Хомчи Градник За Жени Девојки Истегнете Градник Без Прерамки Модерен Летен Градник Без Прерамки Погоден За Врвови Со Едно Рамо

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 27,531,5 см / 10,8312,40" Биста : 5563см / 21,6524,80" Чаша : 32А / 32бзиза : �

DEN 319.84

Винил Налепници Налепници На Убава Девојка-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид Ѕид Лаптоп Телефон

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 3.33

Женски Комбинезони Еднобојни Без Ракави Лабави Со Џебови Удобна Лејди Облека Симпатична Стилска Облека Комбинезон За Жени Лето

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Половината : 107см / 42.13" Колк : 126см / 49.61" Должина : 143см / 56.30" Голе�

DEN 3.33