• Свеж
Значи Сакаш Лоши Девојки? Унисе Ракав Бејзбол Раглан Маичка

Значи Сакаш Лоши Девојки? Унисе Ракав Бејзбол Раглан Маичка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Значи Сакаш Лоши Девојки? Добро, Оти Јас Сум Лош Во Се е прикажано на предниот дел на овие модерни Унисекс Три-Мешавина Раглан Бејзбол Кошули. Координирање на дизајни достапни одделно. Три Четвртини Ракав. 50/25/25 полиестер/чешлан памук/вискоза. Печатени ВО САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Три Четвртини Ракав Бејзбол Раглан Мета. Ткаенина перат. Мек 50/25/25 полиестер/чешлан памук/вискоза. Печатени ВО САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Глонме Женска Маица В Врат Летни Врвови Маица Со Еднобојна Маица Дами Мека Маичка Удобен Пуловер Со Кратки Ракави Светло Виолетова

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Против Вратот Блузи, Жени Секојдневен Маица,�

DEN 3.33

Среќни Велигденски Кошули За Жени Смешни Зајаче Зајаче Кошула Велигден Краток Ракав Празник Маица Кринек Велигденски Подароци

Женска Среќен Велигден Ден медицинска Сестра Кошули Медицински Смешно Кошула Празник Џеб Workwear Кратко Sl

DEN 213.44