• Свеж
Ѕвезда Заклучување Мијалник, Рамен Асортиман Мијалник, Индустрија Сврзувачки Елементи Практична Завртка Домашна Индустрија За Електроника

Ѕвезда Заклучување Мијалник, Рамен Асортиман Мијалник, Индустрија Сврзувачки Елементи Практична Завртка Домашна Индустрија За

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Ѕвезда Заклучување Мијалник, Рамен Асортиман Мијалник, Индустрија Сврзувачки Елементи Практична Завртка Домашна Индустрија За Електроникспецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Надворешен Заб Брава Подлошки Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сликата апликација : Сврзувачки Елементи Во Списокот со Пакети за електронска индустрија : 50 х М2.5 Подлошки100 х М3 Подлошки50 х М4 Подлошки50 х М5 Подлошки25 х М6 подлошки 25 Х М8 Подлошки Изработени Од Нерѓосувачки Челик 304 Со Третман На Пасивација, Отпорност На Корозија. Вклучувајќи 6 различни големини на заптивка за да ги задоволите вашите различни потреби. Едноставен за употреба, само треба да се стави заптивка во завртката или ќе се добие подобар фиксирање ефект. Заби на надворешниот раб на мијалникот залак во главата на завртката и зглобот за тесен зафат. Широка примена, практични сврзувачки елементи во електронската индустрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машка Облека Спортска Маица Со Кратки Ракави Слободно Време Хаваи Фит Панталони Крпеница Плажа Улична Облека Надворешна Облека

●Материјал+ машки 2 парчиња тренерки облека е направена со убав квалитет ткаенина се користи во овој се

DEN 975.84

ибасенице Ракавици За Еднократна Употреба Складирање Бо Транспарентен Ѕид Монтиран Диспензерот Случај Прецизност и Складирање

Опис Оваа проѕирна кутија за складирање ракавици за еднократна употреба е изработена од квалитетен акр

DEN 3.33

Гроздобер Спин Шише Пиење Игра Дворови Возрасни Подароци Бар Ноќен Клуб Пијалок Активност Додатоци Студентски Дом Стан Декорации

Опис : Уникатен дизајн : играта за пиење има гроздобер стилови, лесно се совпаѓа со различни украси на пр

DEN 3.00

Lytecordz-LED Осветлување Телефон Полнење Кабел Полнач-Компатибилен со iPhone-Се Движат Спирални Светла - Со Исти LED Ѕид Приклучок-Осветлени

Доживејте ја иднината на полнење Со Литекорд крајната фузија на футуристички стил и врвна технологија.

DEN 1.67

Чешел За Чешлање Кучиња За Миленичиња, Дрво Со Дизајн Со Еден Ред Лесен За Чистење Чешел За Мачки И Кучиња За Миленичиња Ѓ Густи

Чешел За Чешлање Кучиња за Миленичиња, Дрво Со Дизајн Од Еден Ред Лесно Се Чисти Чешел За Мачки И Кучиња �

DEN 223.84