• Свеж
Инктастично Ако Вклучува Кокошки & Фармата Ме Брои Во Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастично Ако Вклучува Кокошки & Фармата Ме Брои Во Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Ако Тоа Вклучува Кокошки & Фармата Ме Брои во Ползавец За Новороденчиња. Инктастично Ако Вклучува Кокошки & Фармата Ме Брои Во Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Малина Новороденче. Ако Тоа Вклучува Кокошки & Фармата Ме Брои во Ползавец За Новороденчиња. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. животни пилешко сакам слатко животно едно парче новороденче ползавец.

Детални спецификации

Додатоци на производи