• Свеж
Мали Деца Маица Блузи Обични Бејзбол 3д Печатени Девојки Бебе Момчиња Блуза Тинејџерска Облека Облека Блузи Детска Облека Улична Облека Деца Дневна Облека Облека

Мали Деца Маица Блузи Обични Бејзбол 3д Печатени Девојки Бебе Момчиња Блуза Тинејџерска Облека Облека Блузи Детска Облека Улична

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 64см/25.20" Должина : 44см/17.32" Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 66см/25.98" Должина : 46см/18.11" Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 68см/26.77" Должина : 49см/19.29" Големина : 130 Препорачана возраст : 5-6 години Биста : 72см/28,35" должина : 52см/20,47" големина : 140 препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 76см/29,92" должина : 55см/21,65" големина : 150 препорачана возраст : 9-10 Години биста : 80см/31,50" должина : 58см/22,83" големина : 160 препорачана возраст : 10-12 години биста : 84см/33.07" Должина : 61см/24.02" моден Дизајн,вашето мало бебе ќе добие многу комплименти.Погоден за секој occasion.It е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете убаво удобно искуство за носење бебиња.Повод : секојдневна облека за патување, домашна дневна облека, Облека за венчавки, облека за чајна забава пол : Повод За Девојче : облека за пролетно лето за девојчиња за новороденчиња убаво за секојдневно носење, облека за играње, облека за бебиња што доаѓаат дома, фотосесија за бебиња, внатрешно и надворешно, подароци за туширање за бебиња, роденденска забава, празник, семејни собири, одмор, Божиќ, нова година и сите други прилики. Вашата мала принцеза ќе добие многу комплименти во неа. Погоден за облека за девојчиња од 0-3 месеци, облека за девојчиња од 3-6 месеци, облека за девојчиња од 6-9 месеци за новороденчиња, 9-12 месеци девојче ромпер, 12-18 месеци новороденче фотографија облека девојка. Вашето бебе ќе ги сака овие слатки девојчиња. Одлични идеи за подароци за вашата облека за девојчиња на вљубените, вашата внука, внука итн. Симпатична Облека За Новороденчиња За Летни Подароци, убава облека за девојчиња за подароци. Погоден за многу прилики како лето, пролет, во затворени простории, на отворено, фотографии за бебиња, подароци за роденден, подароци за туширање за бебиња, одмор, семејни собири и забави.Ова е одличен подарок за девојче. Прилика : оваа летна облека е убава за секојдневно носење бебиња или ден на семејството, тренерка, танц, јога, фотосесија, плажа, одмор,забава, фотографија и исто така може да се носи во пролет, fall, зима.уникатен и привлечен.Вашата мала принцеза ќе ја сака оваа летна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лументо Жени Лето Култура Врвот Без Ракави Исечени Елек Лажичка Вратот Резервоарот Блузи Дами Основни Маица Тенок Одговара Цртан

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летни Резервоари, Секси Врвови На Култури, Секојдневе�

DEN 255.84