• Свеж
Акрилен Лист Плексиглас 12 12 Квадратен Панел 1 8 Дебел, Фрлен Плекси Стаклен Одбор со Заштитна Хартија За Знаци, Самостојни Проекти За Прикажување, Занает И Лесен За С

Акрилен Лист Плексиглас 12 12 Квадратен Панел 1 8 Дебел, Фрлен Плекси Стаклен Одбор со Заштитна Хартија За Знаци, Самостојни

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Повеќенаменска Употреба На Проекти-Интелимадни акрилни плексиглас листови може да се користат за низа САМОСТОЈНИ и професионални проекти, како што се ласерски врежан знак, хоби витрини, заштитник на уметност, заштитник на маса, домашен декор, полици и многу повеќе. Мала Правоаголна Рамка И Подобрена Издржливост - нашите тешки стаклени панели со плекси се поцврсти од стандардното стакло со дебелина од околу 1/8 инчи или 1/4 инчи што нуди подобра внатрешна и надворешна еластичност. Лесен За Сечење И Висококвалитетен Дизајн На Фрлање Ќелии-без точка На топење, сечењето низ нашите дебели акрилни табли со ласер, масичка, сложувалка, вежба, рутер или лента е брзо и лесно. Верзијата за фрлање ќелии нуди чисти исечени рабови без бруси, поостро ласерско гравирање, поголема отпорност на гребење и хемиски растворувачи. Висока Јасност Одделение Јасна Завршница-Заедно со подобреното време и отпорноста НА УВ, нашите проѕирни акрилни листови нудат супериорна визуелна јасност за полесно да се види. Вклучена е заштитна хартија. 1-Годишна Гаранција - само испратете ни порака ако производот не функционира пред 1-година по датумот на купување и ние или ќе ви вратиме или ќе ви испратиме замена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Следете Палацо Панталони За Жени Со Висок Струк Секојдневно Цветно Печатење Лесни Панталони Долги Панталони Бохо Џебови За Плажа

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.00

Харсуни Менс Обични Чевли За Пешачење Отпорни На Лизгање Кадифен Облога За Дишење Лесна Патика За Одење Кафеава Кадифена Постава

Опис : Пол : Мажи, Маж, Маж, Момчиња, Момчиња : Чевли За Пешачење, Патики За Пешачење, Чевли На Отворено, Пат�

DEN 2.00

Кујнски Прибор Гаџети Метална Вилушка За Скара Од Нерѓосувачки Челик, Алатка За Скара За Повеќекратна Употреба Погодна За Месо,

Дури и кога се печат на скара, тие не се деформираат лесно и можат да се исчистат со рака или машина за ми�

DEN 2.00