• Свеж
Машки Лизгачки Влечки Еднократни Куќни Чевли Се Лизгаат На Нејасни Влечки Меки Слајдови Унизирани Зимски Топли Чевли Дебели Кадифен Комфор Розова 5,5-6

Машки Лизгачки Влечки Еднократни Куќни Чевли Се Лизгаат На Нејасни Влечки Меки Слајдови Унизирани Зимски Топли Чевли Дебели

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Мажи, Возрасни Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Кадифени Влечки, Домашни Влечки, Куќни Чевли, Топли Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, Розова, Темно Зелена, Беж, Каки(По Избор)Големина : САД 5,5-6, САД 7-7, 5, САД 8,5-9, САД 9,5-10, САД 10,5-11 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Плишан Ѓон : Тип На Евахел : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Отворена Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Спални, Куќни карактеристики : 1. Овие нејасни влечки се флексибилно лизгање на стилот на отворени прсти. Супер е удобно. Овие меки влечки ја погодуваат вистинската рамнотежа помеѓу гламурот, удобноста и топлината.2. Вампирот и поставата се покриени со мек нејасен кадифен. Нејасниот дизајн и флексибилниот ѓон на овие топли влечки може да ги опфати вашите стапала, правејќи ги нозете топли и пријатни.3. Плишани влечки, меки меки влечки, удобен ѓон против лизгање ви обезбедува безбедност и го штити подот од гребење, мекиот ѓон е многу тивок и речиси тивок при одење по подот.4. Овие влечки за спална соба го прават совршен подарок за домашно носење. Совршено за да бидете подарок За Роденден/Божиќ/Ноќта на Вештерките на членовите на вашето семејство, колегите и пријателите. Погоден за внатрешно носење, како спална соба, дневна соба, работна соба, низ куќата. Чувајте термички и чувствувајте се удобно.Содржина на пакетот : 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ТРАЈНО И МОДЕРНО : Нашите плишани лизгачки влечки се изработени од нејасен горен и флексибилен ѓон. Дизајнирани со отворен прст и отворен грб, овие нејасни влечки се пријатни, стилски, дишат и топли. ДИЗАЈН на ЛИЗГАЊЕ : Топлите влечки се совршени за лизгање кога барате дополнителна удобност за вашите заслужни стапала. Овие секојдневни влечки ќе ви бидат нови омилени. УДОБНО И ТОПЛО : кадифен обложен и мек ѓон, поголема удобност и топлина за уморни прсти и потпетици, го ублажува заморот и притисокот на стапалата по долгиот ден напорна работа. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН ЃОН : со внатрешен/надворешен надворешен ѓон, дното на овие домашни влечки е издржливо за постојана поддршка без разлика дали сте во движење или дома. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Погоден За готвење во кујна, играње со вашите деца, пиење попладневен чај во дворот, одење до поштенското сандаче, вадење ѓубре, наводнување на тревникот, шетање со кучето или излегување да потпишете за парцели. Одличен подарок за разгалување на уморните стапала со заслужен одмор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Аурурални Женски Летни Врвови Обични Женски Тркалезен Врат Лето Секси Градиент Независност Печатење Обичен Женски Краток Ракав

Обичен Женски Тркалезен Врат Лето Секси Градиент Независност Печатење Редовни Женски Кратки Ракави Ка�

DEN 220.64