• Свеж
Дозвола За Конзоли за игри, Рачна Конзола За Игри Shengxiny Ретро Рачни Конзоли За Игри Вградени Батерии За Полнење Пренослив Стил Рачен Систем За Игри

Дозвола За Конзоли за игри, Рачна Конзола За Игри Shengxiny Ретро Рачни Конзоли За Игри Вградени Батерии За Полнење Пренослив

DEN 687.84

Од стока
Во магацинот

Рачна Конзола За Игри 3,5 Инчни Ретро Рачни Конзоли За Игри Вградени Класични Игри На Полнење Батерија Пренослив Стил Рачен Систем За Игри Карактеристика : Класични Игри : оваа рачна конзола за игри е вградена во класични игри од нес/МАМЕ/ГБА/ГБЦ/ГБ/МД. Покрај тоа, оваа рачна конзола за игри, исто така, им овозможува на играчите да ги додаваат своите игри за играње. Макс поддржува 32гр тф картичка."(Не вклучува)Поддршка На Тв Излез : 3,5 инчниот ТФТ екран во целосна боја може да се поврзе со ТЕЛЕВИЗОРОТ преку ИЗЛЕЗОТ НА АВ, носејќи слики од игри во реално време на ТВ-екранот, извонредно искуство со висококвалитетни аудио и видео ефекти И Уживање во атмосферата на играта во Секое Време : по целосно наполнето, можете континуирано да ги играте овие рачни конзоли за игри околу 4-5 часа. Покрај тоа, поради неговата ултра лесна тежина, може да се користи дома, патување, автомобил, кампување и во многу други средини. Има функции против гребење и против паѓање, уред за игри со тоомултимедија : со мултифункционално дизајнирање, Можете да Реагирате повеќе забавна функција како играње игра, гледање филм, музика, TX-T фикција. Совршен придружник за да ги задржите вашите деца окупирани и да ја подобрите нивната координација рака-око совршен Подарок За Деца Паметен часовник; паметни слушалки; паметна безбедност; визуелно ѕвонче на вратата; Микрофони; паметни часовници за мажи; паметни часовници за жени; ѕвонче на вратата; камера на вратата; безжичен ѕвонче на вратата; безжична камера на вратата.

Детални спецификации

Додатоци на производи