• Свеж
Viikei Плус Големина Здолништа За Жени Ултракраток Цврст Колк а-линија

Viikei Плус Големина Здолништа За Жени Ултракраток Цврст Колк а-линија

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Здолништето на виикеи има прекрасна силуета во форма на А, која е погодна за секое место и пригода. Со патики, можете да станете младешки и живи. Со чевли со високи потпетици, можете да станете елегантни и модерни. На секоја девојка и треба такво здолниште за да и помогне да создаде совршен изглед, што е за пофалба. Материјал : СТП. Грижа : машина за перење. Боја : Розова. Големина : С. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 56-62см/22.05-24.41 "Колк : 86-92см/33.86-36.22" Должина : 35см/13.78 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 62-68см/24.41-26.77 "Колк : 92-98см/36.22-38.58" Должина : 37см/14.57 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68-74см/26.77-29.13 "Хип : 98-104см/38.58-40.94" Должина : 39см/15.35 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-80см/29.13-31.50 "Колк : 104-110см/40.94-43.31 "Должина : 41см/16.14". Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Класичен. Затворање : стил на повлекување; ребрести еластични појаси. Џебови : Никој. Карактеристики : Мода;Секојдневен;Удобно. Viikei Плус Големина Здолништа За Жени Од Viikei.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Близнак Над Кревет Со Двокреветни Кревети, Рамка За Кревет Во Форма На Куќа Од Цврсто Дрво Со Покрив, Заштитна Ограда и Вградена

Креветите на спрат се многу забавни, тие се исто така супер практични, но ако сакате кревет на спрат со е�

DEN 6155.04

Насмевка Уметнички Дизајн Кикирики Истурени Од Кошница Рустикална Кујна Платно Ѕид Уметност Печатење Ресторан Кафе Трпезарија

Најдобра декорација на домот, врамена идеја за ѕидна уметност со нашиот различен избор на уметности од �

DEN 2.00