• Свеж
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Препорачана возраст : 5-6 Години Големина : 130 Биста : 62см/24.①Топли Совети : Поради преклопување и транспорт, децата одговараат можеби се очигледни брчки.08" Колк : 64см/25. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 110 Биста : 58см/22,83 "Половината : 47см/18,50" Колк : 60см/23,62 "Горна Должина : 26см/10,24" Должина на Панталони : 64см/25,20" . Ве молиме Прочитајте Го Деталното Мерење На Големината во Описот на Производот пред купувањето.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc лента за глава +1pc Топ + 1pc Панталони Препорачана возраст : 2-3 Години Големина : 100 Биста : 56cm/22. Облека за облека за мали девојчиња, комплет за спортска облека за девојчиња, погодна како домашна облека за девојчиња, облека за дневна облека, домашна облека, секојдневно носење, облека за играње, училишна облека, одличен подарок за роденден, обична облека за девојчиња за бебиња пролетни и летни облеки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. сончоглед бебе девојка облека; млеко облека бебе девојка; бебе девојка роденден кошула одблесокот панталони; бебе девојка летна кошула одблесокот панталони. Нешто што ја охрабри да трча слободно на полињата, биди убава самовила! `+Прилика : Совршен подарок за натпревар, роденден, свадбена забава, деверуша, банкет, рецитал, празник, церемонија, семеен собир, фотографија, секојдневен, туш за бебиња и друга свечена специјална пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи