• Свеж
Женска Летна Вратоврска-Боја Краток Ракав Екипажот - Вратот Маица Обичните Маици Блузи

Женска Летна Вратоврска-Боја Краток Ракав Екипажот - Вратот Маица Обичните Маици Блузи

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.2" Ракав : 21см/8.27" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 22см/8.66" Должина : 69см/27.17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 104СМ/40.94" ракав : 24см/9.45" должина : 71см/27.95"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 108cm/42.52" ракав : 25cm/9.84" должина : 72cm/28.35"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 112cm/44.09" ракав : 26cm/10.24" должина : 73cm/28.74"големина : xxxxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 116см/45.67" ракав : 27см/10.63" должина : 74см/29.13"големина : Хххххл ус : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 28см/11.02" должина : 75см/29.53" € инструкции ЗА Нарачка : ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ И ИЗБЕРЕТЕ ја соодветната големина, обидете се ДА ИЗБЕГНЕТЕ НЕПОТРЕБНИ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ поради враќање, ви благодариме за соработката. €Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 2864 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Детални спецификации

Додатоци на производи