• Свеж
Новина Едукативна Дрвена Играчка Овошје Жиро Врти Колче-Врвен Класичен Подарок

Новина Едукативна Дрвена Играчка Овошје Жиро Врти Колче-Врвен Класичен Подарок

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : дрвена боја : испрати по случаен избор.Големина : 3*5*1.5 Cmtoy Овошје Жироновелтност Едукативни Дрвени висококвалитетен пластичен материјалнетоксичен, без мирис нема да му наштети на вашиот бебешки пакет, вклучувајќи : 1* Дрвена Жиро Играчка Овошен Жиро. Новина Едукативни Дрвени. Висококвалитетен пластичен материјал. нетоксичен, без мирис. Тоа нема да му наштети на вашето бебе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ангфенг предучилишна магнетна класификација на бои табла за броење позиција за одење дрвен лавиринт за пенкало математичко просветлување

Големина : 22 Двете деца, исто така, можат да се натпреваруваат едни со други за да видат кој може попрециз

DEN 3.00