• Свеж
Патолав Женски Шевове Круг-Вратот Пуловер Блуза Плетени Џемпер

Патолав Женски Шевове Круг-Вратот Пуловер Блуза Плетени Џемпер

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Патлолав Женски Шиење Круг-Вратот Пуловер Блуза Плетени Џемпер Боја/Големина : Каки/XL. Пол : Жени/Женски/Девојка. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. КЛУЧ : fall на жените мода 2022, Божиќни подароци, жени плус дозвола за големина, Мои нарачки тоа е дише, пријателска за кожата, еластична, мека удобна ткаенина. Жените Се Облекуваат Плус Големина. Женска Дозвола За Облекување. Жените Плус Големина Дозвола. Фустани За Жени 2022. Мода, Божиќ, Винар, Fall, Празник.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жоау Женски Лесни Летни Џемпери Од Кардиган Лабави Секојдневни Отворени Предни Долги Ракави Паѓаат Кратки Раменици Исечена Кардиганска

ДОБРЕДОЈДОВТЕ Во јоау24 часовен одговор на линијата без проблеми некој ПРАША : П : дали квалитетот на обл�

DEN 526.08

Јувеиксионг Женски В Копче За Вратот Надолу Контраст Во Долги Ракави Боја Плетени Џемпери Од Кардиган Врвови За Надворешна Облека

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Youweixiong2 од Пазарот Joybuy.Големина(см)tttttt tt t t Length : t4

DEN 271.84