• Свеж
Фуџијама Модерен Графички Маичка За Жени-Трендовски И Удобни Летни Врвни Патнички Подароци

Фуџијама Модерен Графички Маичка За Жени-Трендовски И Удобни Летни Врвни Патнички Подароци

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Барате совршен женски врв што може да се носи секојдневно, дома, додека патувате или за време на тренингот? Не гледајте подалеку од нашата колекција на женски стандардни Маици Со кратки ракави! Со широк спектар на стилски и модерни графички дизајни отпечатени на градите, никогаш нема да бидете надвор од мода. Но, нашите Маици не се однесуваат само на стилот - тие се изработени со користење на најмеките и најудобните материјали достапни на пазарот. Резултатот е Маица со меко и удобно чувство за рака, која исто така лесно се облекува и добро се комбинира со други предмети за облека.Нашите Маици имаат совршено сечење и вклопување, што ги прави идеални за сите прилики. Тие се доволно разноврсни за да се носат како самостојни Маици или како парчиња за слоевитост. Не само тоа, туку тие се едноставни, практични и дизајнирани да траат. Тие нема лесно да се намалат или истрошат, дури и по повеќекратно перење. Нашите Маици се и трендовски и издржливи, што значи дека ќе можете да ги носите долго време.Нашите Маици доаѓаат со лесни за следење упатства за нега, кои вклучуваат опции за миење раце и машини. Препорачуваме да избегнувате предолго натопување или белење. Не заборавајте, секогаш користете благ, топол детергент за Вашите Маици да изгледаат најдобро. Во нашата продавница, ние се фокусираме на обезбедување на нашите клиенти со висококвалитетни и трендовски предмети за облека, а нашите женски стандардни Маици Со кратки ракави не се исклучок. Нашата палета На Маици нуди различни стилови кои можат да бидат соодветни за секоја пригода. Значи, ако барате да додадете трендовска И удобна Маица во вашата гардероба, задолжително проверете ја нашата колекција денес! 1. Трендовски графики : Изгледајте стилски во нашите привлечни дизајни! 2. Мек и Удобен : Мекиот и растеглив материјал обезбедува целодневна удобност без разлика што носи денот. 3. Разновиден Стил : Облечете го или одржувајте го секојдневен, нашите кошули со кратки ракави нудат ласкаво вклопување што е лесно за носење и спарување со вашите омилени модни додатоци. 4. Издржливи и Долготрајни : Отпорни на собирање, избледување и абење, овие маици се изградени да траат и да останат да изгледаат одлично миење после миење. 5. Лесна Нега : Едноставно фрлете ги нашите маици во машината за перење и сушење за чистење без проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Врвови со големина, плус големина на кратки ракави, обичен туничен екипа на вратот, лабав вклопени летни цветни маици за печатење

Womenените плус големина на врвови за блуза, лабава лабава летна кратка ракав, блузи : 1 Феации : Оврат, печа�

DEN 0.33

Велигденска Симпатична Маица За Зајаче За Жени Летен Обичен Врат На Екипажот Со Кратки Ракави Излегувајќи Блузи Трендовски Смешни

Ви посакувам Пријатно Шопинг Искуство Во Нашата ПродавницаБелешки За Големина : целата наша облека Е на

DEN 303.84