• Свеж
Машки Подводен Свет Печати Краток Ракав Кошула Ревер Џеб Хавајски Кошула

Машки Подводен Свет Печати Краток Ракав Кошула Ревер Џеб Хавајски Кошула

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Нашата кошула со копчиња со кратки ракави, Изработена од долготрајна, висококвалитетна ткаенина од пеперутка која обезбедува удобно вклопување, сигурни сме дека ќе ви се допаднат овие кошули. Удобната мрежеста ткаенина од Пеперутка е супер мека одлична за пролетните и летните месеци. Стилските кошули се совршени за секоја пригода, од играње со пријателите до поминување време со семејството!Оваа кошула е достапна во многу големини, и машка и машка кошула. Машки Врвови Со Кратки Ракави Големини 2 XL-5 XL. Возете опуштено во Оваа Џебна Кошула Со Кратки Ракави. Некои се протегаат во мрежестата ткаенина на Пеперутката ви дава вклопување што се витка со вас. Градите џеб со молив слот ви овозможува да се меша бизнис со задоволство во овој разноврсна ширење јака копчето надолу. . Кошулата Со Копчиња За момчиња Е на секое момче, Големини 100-170. Маица Со Јака Со Копчиња На момчето; Кошулата со јака за момчиња во класичен стил е лесна и дише; Прифатете го новото и различното и отфрлете го нормалното и секојдневно со Овој Шир. Откријте го најдобриот стил бидејќи имаме за цел да ја изостриме вашата гардероба. Тип : Мажи Кошула Блузи. Информации за производот : . Сезона : Пролет / Лето . Пол : Мажи, Момчиња. Материјал : пеперутка мрежа ткаенина . Должина на ракавот : Краток Ракав. Големина : големина На Деца, големина на возрасни, преголема големина, умерена големина. Тип на шема : 3Д Принт. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Стил : Мода,Секојдневен. Прилики : Отворено, Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени). Оваа кошула со копче надолу е свечена, погодна за фестивалска облека, а исто така е доволно лежерна за секојдневно носење; Изборот На Стил како манжетни и нагласени предни џебови додаваат талент за забава на оваа основна кошула со копчиња, може да се носи и со деца на фестивали, за да се подобри меѓусебната наклонетост, тоа е добар подарок. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. . Ако наидете на какви било проблеми, можете да не контактирате во секое време, јас сум многу среќен што ќе ви одговорам!. . ●Совршен Подарок●Класично Тенок Одговара! Овој врв е совршен за одмори, состаноци, одмори или како подарок за старец како момче, син или татко на годишнина или поголем ден. Овој класичен врв е најдобрата кошула за мажи, работа, канцеларија, секојдневно секојдневно носење. ●Совпаѓање на облеката● : Совршено И разноврсно, лесно може да се совпадне со разни видови дно,носењето ќе направи да изгледате поубаво. Quality гаранција Q Апсолутна обезбедување на квалитет. ①Применливи Прилики : Канцеларија, Тренинг, Секојдневна Облека, На Отворено, Одмор на Плажа, Совршен со фармерки или панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јадење Со Клеточна Култура, Јадење Петри Киселина И Алкално Отпорно Мултифункционално Запечатување Со Горните Капаци За Експеримент

Јадење За Клеточна Култура, Јадење Петри Киселина И Алкално Отпорно Мултифункционално Запечатување со

DEN 0.67