• Свеж
Летото Што Го Претворив Прилично Женски Летен О-Вратот Краток Ракав Пеперутка Печатени Лабава Кошула Блуза Розова 22

Летото Што Го Претворив Прилично Женски Летен О-Вратот Краток Ракав Пеперутка Печатени Лабава Кошула Блуза Розова 22

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женски Летен О-Вратот Краток Ракав Пеперутка Печатени Лабава Кошула Блузи Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење, Краток Ракав,Обични врвови, Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето : Женски Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестеркол : О-Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Врвна Големина : С САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУР : 43 Биста : 105см/41.34" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 22.5 См/8.86" Должина : 66см/25.98" . Големина : М САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕВРА : 44 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 42см/16.54 " Ракав : 23см/9.06" Должина : 67см/26.38" . Големина : Л САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕВРА : 45 Биста : 115см/45.28 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 23.5 см/9.25" Должина : 68см/26.77" . Големина : XL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕВРА : 46 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 44cm/17.32 " Ракав : 24cm/9.45" Должина : 69cm/27.17" . Големина : XXL САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕВРА : 47 Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 24.5 cm/9.65" Должина : 70cm/27.56" . Големина : XXXL САД : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕВРА : 48 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 46cm/18.11 " Ракав : 25cm/9.84" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXXXL САД : 26 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 28 ЕВРА : 49 Биста : 135cm/53.15 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 26cm/10.24" Должина : 72cm/28.35" . Големина : ХХХХХХЛ САД : 28 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 30 ЕУР : 50 Биста : 140см/55.12 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 26.5 см/10.43 "Должина : 73см/28.74" Женски Летен О-Вратот Краток Ракав Пеперутка Печатени Лабава Кошула Блуза. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Плус Големина Краток Ракав Дозвола. Женски Летни Врвови Дозвола Под 1 10. Кошули со кратки ракави за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Ракав Маици V Вратот Капчиња Дупчица Блуза Вез Печатење Ѕвонче Ракав Тренингот Блузи Лабава Одговара Летни Кошули Виолетова

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 37см / 14.57" Рамо : 40см / 15.75" Должина : 68см /

DEN 335.84

Женски Маици Плус Големина Врвот Лето V-Вратот Крпеница Краток Ракав Слободно Време Маица Џеб Партија Дами Улична Облека Дневна

Големина : L Биста : 106cm / 41.73" Должина : 69cm / 27.17" Големина : XL Биста : 116cm / 45.67" Должина : 70cm / 27.56" Големина : XXL Бис

DEN 220.64