• Свеж
Велцторм Вајт Верти Гејмерски Обичај Десктоп

Велцторм Вајт Верти Гејмерски Обичај Десктоп

DEN 11919.84

Од стока
Во магацинот

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Бела Вертиксформа/Стил : Мини Итхмодел Бр : Велз0046процесор : 4-Ти Генерал Рајзен 9 5900Х 3.70 GHz Процесор (до 4.8 GHz, 64 MB Кеш, 12-Јадра, 24-Теми, )Меморија : 32 GB DDR4 DIMMGraphics : Ge Force RTX 2060, VR Подготвен 6 GB gddr6, Directx 12 Крајна, Vr Подготвени, G-Синхронизација [Графичката Картичка Прикажана Овде Е само за Повикување]Складирање : 2tb Sata SSD (диск СО ЦВРСТА состојба) + 2tb Hdd (Хард Диск)ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Windows 10 Homedisplay : Поврзување : 802.11 AX WIFI, BLUETOOTH 5.2, ETHERNET LAN (RJ-45)Порти/СЛОТОВИ : , 2 Usb 3.0 Тип-А, 4 Usb 3.2 Gen1, 1 Hdmi, 1 Дисплеј Порта (Dp), Usb 3.2 Тип-C Gen1, USB 3.2 тип-c gen2, Без Оптички диск, 1 x Микрофон приклучок, 1 X Слушалки Jackinput/Излез : Нема Веб Камера, батерија : 750 W НАПОЈУВАЊЕ, Други Карактеристики Rgb Осветлување 120 MM AIO ТЕЧЕН Процесор Кулер, БОЈА : Бела Тежина : 21.4 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година Производител Гаранција Од Michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО НАДГРАДЕНИ од Michaelelectronics2) Amd RYZEN 9 5900 X 12-Јадрен Процесор. Ge Force RTX 2060 графика. 2 TB SATA SSD + 2 TB HDD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Прозорци 10 Дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи