• Свеж
Жени Цврст Ревер Волнено Копче Во Џеб Со Долги Ракави Гради Coот Палто Долга Надворешна Облека Каки 8

Жени Цврст Ревер Волнено Копче Во Џеб Со Долги Ракави Гради Coот Палто Долга Надворешна Облека Каки 8

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Женски Цврст Ревер Волнено Копче Во Џеб Со Долги Ракави Гради Coот Палто Долга Надворешна Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Нов Изглед3.Овој лесен, ремен врв е совршен за Оние Среќни денови!Информации за производот : Сезона : Пролет, aut,зимски пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Три Четвртини Јака За Ракави : Должина На Ревер : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ● Женска Големина На Палто : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Рамо : 44см/17.32" Ракав : 52см/20.47 "Должина : 95см/37.40". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 45см/17.72" Ракав : 53см/20.87 "Должина : 96см/37.80". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 54cm/21.26 "Должина : 97cm/38.19". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 55см/21.65 "Должина : 98см/38.58". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 56см/22.05 "Должина : 99см/38.98" Жените Солидна Ревер Волнена Копче До Џеб Долг Ракав Гради Coот Палто Долга Облека. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Црн петок се занимава!. Сајбер Понеделник.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жените Западен Ацтеките Кардиган Џемпери Геометриски Модел Отворен Преден Лабава Лигав Џемпер Племенски Долг Ракав Плетени Долна

①Прилики одлични за Aut,Зима и Пролет,спарете фустан за тело или долги врвови за пуловер внатре,или фарме

DEN 399.84

Симоидни Женски Јакни За Дожд Водоотпорни Топли обложени внатре со Качулки Дозвола За Патент Лесна Алатка Есенски И Зимски Црвени

Симоидни Женски Јакни За Дожд Водоотпорни Топли обложени внатре со Качулки Дозвола За Патент Лесна Ала�

DEN 2.00

лупсун Жените Паѓаат Заштеди Празнични Зделки Зимски Палта, Женски Моден Врв Кардиган Еднобојна Среднорочна И Долгорочна Надворешна

Женски Моден Врвен Кардиган Еднобојна Среднорочна И Долгорочна Надворешна Облека Долг Ракав Coat Features : 1.

DEN 735.84

Симоидни Женски Јакни За Дожд Дозвола За Патент Со Качулки Лесна Алатка Топла Водоотпорна обложена внатре Fall И Зима Сини Пешачки

Симоидни Женски Јакни За Дожд Дозвола За Патент со Качулки Лесна Алатка Топла Водоотпорна наредена вна�

DEN 799.84

Женски Плус Големина Дозвола Женска Јакна Палто Јакна Обичнаack Јакна Топла Долга Кардиган Зимски Моден Врв Плус Големина Цврста

03 "Ракав : 65cm / 25 Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Врвови информации За Производот : Сезона : Пролет,Aut,Зима По

DEN 570.08