• Свеж
Фенси Веќе Не сте Престапник Сега Сте Целен Знак-Мал

Фенси Веќе Не сте Престапник Сега Сте Целен Знак-Мал

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Нашиот Фенси Веќе не сте Престапник Сега Сте Целен Знак може да биде прикачен на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Текстот на знакот и дизајнерската работа се ласерски врежани во цврста пластика. Секој знак доаѓа со леплива подлога од пена, што им овозможува да бидат прикачени на која било рамна површина. Доаѓа во повеќе бои. Нашите знаци за прекршување се одлични за вашиот дом или бизнис. Мал знак е 3"H X 6" W Фенси Веќе не Сте Прекршител Сега Сте Целен Знак (Црн) - Мал.

Детални спецификации

Додатоци на производи