• Свеж
Кордон Блу Квантен оз. Реактивен Излив Супа Сад

Кордон Блу Квантен оз. Реактивен Излив Супа Сад

DEN 447.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : - Додадете го вашиот омилен сос со чинии за натопи од Bia Cordon Bleu. - Прекрасно елегантна и многу издржлива каменина. - Направено од талентирани керамички занаетчии . - Измешајте и усогласете ги боите на квантната колекција. - Реактивната завршница создава уникатно парче секој пат. Материјал : - Каменина. Одмор / Прилика : - Нема Одмор. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -2". Вкупната Ширина На Врвот - страна На Страна : -4.8". Вкупна Длабочина На Врвот-Напред Кон Назад : -3.9". Вкупна Тежина На Производот : -0,45 фунти. Aank1047 Карактеристики Додадете го вашиот омилен сос Со чинии за натопи од Bia Cordon Bleu. Прекрасно елегантна и многу издржлива каменина. Направени од талентирани керамички занаетчии. Измешајте и усогласете ги боите на квантната колекција. Реактивната завршница создава уникатно парче секој пат. Материјал : Каменина. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 2". Вкупна Ширина Од Горната страна На Страна : 4.8". Вкупна Длабочина На Врвот-Напред Кон Назад : 3.9". Вкупна Тежина На Производот : 0,45 килограми.

Детални спецификации

Додатоци на производи