• Свеж
Рифорла Женски Кардигани Со Долги Ракави Лесни Ребрести Деколте Мек Плетен Кардиган Џемпер Со Копчиња Кардигани За Жени Вајт_ С

Рифорла Женски Кардигани Со Долги Ракави Лесни Ребрести Деколте Мек Плетен Кардиган Џемпер Со Копчиња Кардигани За Жени Вајт_

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72.50 см/28.54"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 74СМ/29.13"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 99см/38.98" рамо : 39см/15.35" ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 75.50 см/29.72"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" рамо : 40,5 СМ/15,94" ракав : 66см/25,98" должина : 77см/30,31"Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 109см/42,91" РАМО : 42СМ/16,54" ракав : 67см/26,38" должина : 78,50 см/30,91" женски кардиган. Уникатен Дизајн : Секојдневен И Дечко Стил,Долги Ракави, лабаво Вклопување, Под Должина, Мека Ткаенина, Топло Во Малото Студено време. Овие Отворени Кардигани Му Даваат На Вашиот Изглед Лесен Изглед И Исто Така Создаваат Силна Вертикална Линија За Да Изгледате Повисоки И Потенки. Добијте Мек, Ласкав Изглед Од Кардиган Кој Нема Сврзувачки Елементи, Облечете Лигав Кардиган Преку Едноставна Маица и Фармерки за Опуштено Преземање на Трендот. Доволно За Внатре, Доволно Стилски За Да Се Истроши. Овој Кардиган Опуштено Вклопување. Материјалот Е Сериозно Толку Мек, Ќе Сакате Да Живеете Во Оваа Работа!! Носете Со Нашите Есенски Сини Фармерки, Основна Маичка И Чизми За Трендовски Есенски Стил! Жените Копче надолу Џемпери Кардигани. Женски Кардигани. Кардигани За Жени. Женски Палта.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Билот - Endура-Знаме На Пензионираниот Марински Корпус-Внатрешно И Надворешно-Гордо Изработено Во САД-Издржлива-Отпорна На Бледнее

Ова знаме на Пензионираниот Марински Корпус 3 "х5 " доаѓа со месинг громети Ова знаме е направено Од Билот

DEN 1.67

Ли - Светска Машка Јакна Зимски Машки Обложени Јакни Зимска Долна Облека Со Целосен Патент Обичен Ветроупорен Бомбардер Универзитетски

Јакна Со цврста Боја Врвка За Влечење Ветроупорни Шевови Со Качулка Памучна Јакна за Машки Јакни Со Гол�

DEN 1.00