• Свеж
Јога Комплети Женска Теретана Облека Костум За Фитнес Теретана Комплет Фитнес Облека Женски Спортски Комплет Јога Панталони Спортски Градник Женска Тренерка

Јога Комплети Женска Теретана Облека Костум За Фитнес Теретана Комплет Фитнес Облека Женски Спортски Комплет Јога Панталони

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Потекло : Континентален Кинески Материјал : Полиестергендер : Должина На Женски Ракави (см) : Кратко, Без Ракави : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина тип на спорт : Тип На Јогаптер : Цврста Карактеристика : Анти-Пилинг, Против Смалување, против брчки, Дише, Компресирано, Еколошки, Брзо Dry,Thermal,Windproof Color : White/Black/Green/Purple/Brown Size : S/M/LSeason : Spring/Summer/Autumn/Winter Two-парче Костум : Јога Панталони+Спортски Брадропшипинг : ОЕМ/ODMNumber : TZ303 After Service : КУПУВАЊЕ БЕЗ РИЗИК,7 ДЕНА БЕЗ ПРИЧИНА Сет За Враќање Јога : Костум За Јога/Спортски Костум/Спортски Сет/Спортски Сет/Тренинг Женска Тренерка : Спортска Облека/Облека За Вежбање/Облека За Вежбање/Фитнес Облека Тип : -Комплет За Јога/Спортски Костум/Сет За Теретана/Спортски Сет/Сет За Вежбање Препорачана Причина : -еластичниот Дизајн Ја Истакнува Вашата Совршена Форма На Телото.-100% Сосема Нова И Квалитетна Ткаенина - Ве Прави Повидливи Во Толпата.- Најдобар Сооднос Цена/Перформанси.Материјал : Полиестер + Најлон + Спандекситем : Спортски Врв + Јога Панталони Карактеристика : Анти-Пилинг, Анти-Смалување Против Брчки, Дише ве Молиме дозволете отстапувања од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.Јога Комплети Женски Теретана Облека Костум За Фитнес Теретана Сет Фитнес Облека Женски Спортски Сет Јога Панталони Спортски Градник Женски Тренерки Јога Комплети Женски Теретана Облека Костум за Фитнес Теретана Сет Фитнес Облека Женски Спортски Сет Јога Панталони Спортски Градник Женски Тренерки. Јога хулахопките за жени нудат целосна покриеност при свиткување, сквотирање и кревање. Најдобро за вежбање во затворени простории и на отворено, како што се трчање, јога, тренинг, пешачење, возење велосипед, фитнес, кревање тегови, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. МОДНА СЕКОЈДНЕВНА ОБЛЕКА И ОБЛЕКА-Без разлика дали вежбате, Јога, скокање, пешачење, трчање, возење велосипед или секојдневна употреба, хулахопките за слабеење ве одржуваат модерни и флексибилни, Основните црни хеланки за жени се погодни за сите временски услови, сезони и прилики, тие можат да се носат под вашата кошула до канцеларија, со резервоар и пар патики за вежбање, со вашата секојдневна облека за одење во трговски центар, Секојдневна или модна, забавна или убава. ТОПЛИ ХЕЛАНКИ ЗА ЖЕНИ СОВРШЕН ПОДАРОК - На Секој Празник или Роденден, Зимски Хеланки За Вежбање За Жени Со Висок Струк Може да се Користат За Совршен Подарок Даден На Сопруга, Мајка, Членови на Семејството, Пријатели и Секој Што Го Сакате. Нашите Зимски Хеланки за Жени Се Совршени за Слоевитост или Носење Соло. Вие При Изборот Според Вашиот Вкус и Стил, Разни Термални Хеланки Лесно Можат Да Ја Следат Вашата Дневна Колокација верувам дека ќе бидете пријатно изненадени кога ќе ја примите стоката.

Детални спецификации

Додатоци на производи