• Свеж
мњин метал статуа апстракт куче скулптура животните колекција декорација дневна соба студија декорација железарница ч

мњин метал статуа апстракт куче скулптура животните колекција декорација дневна соба студија декорација железарница ч

DEN 463.68

Од стока
Во магацинот

Метална Статуа Апстрактна Скулптура На Кучиња Декорација На Колекција На Животни Декорација На Учење Во Дневна Соба Железна Работакарактеристики : многу е погоден за нови сопственици На куќи, свадби, родендени, Божиќ, студија за јога итн. како подароци; нордиска апстрактна геометрија додатоци за кучиња и мачки, едноставно и креативно моделирање животни, работна површина accessories.It изработен е од еколошки железни материјали и е еден од најпопуларните ракотворби денес. Во споредба со скапите колекции, изгледа едноставно и чисто.Подгответе подароци. Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ или некоја специјална пригода, скулптурата може да биде одличен подарок за семејството, децата, љубовниците и пријателите. Тоа може да им даде многу меморија и имагинација. Тоа може да биде и сувенир.Статуите на животните се совршени за домашна или канцелариска декорација. Ставете ги во вашата соба и украсете ја вашата соба, како што се маси, маси, полици за книги, полици, маси и покрај креветот. Направете го вашиот дом (соба) попривлечен.Метална Статуа Апстрактна Скулптура На Кучиња Декорација На Колекција На Животни Декорација На Учење Во Дневна Соба Железен Работен Материјал : железна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 45gpackage големина : 10x10x1, 6cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производите вклучуваат : 1x метал куче скулптура орнаменти Домашни Алатки Градина Материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи