• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Светло Портокалово Златни Килими Со Цврста Површина, 7' 10'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Светло Портокалово Златни Килими Со Цврста Површина, 7' 10'

DEN 2624.00

Од стока
Во магацинот

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Светло Портокалово Златни Килими Со Цврста Површина, 7 'х 10'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Детални спецификации

Додатоци на производи