• Свеж
Стрингтен Ракав Кошули За Жени Шема Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови пуловер женски кошули

Стрингтен Ракав Кошули За Жени Шема Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови пуловер женски кошули

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

3/4 Ракави Кошули За Жени Шема Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер Опис Материјал : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантни и Слатки женствени долги долги вклопувања на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет за Пролет доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дами Обична Широка Туника Блуза Жени Лабава Маичка Пеперутка Цветен Принт Дневна Облека Вратот На Екипажот Основни Летни Врвови

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Маици

DEN 383.68

Женски Цврст Резервоар За Лента Без Прерамки Секојдневен Летен Одмор Без Ракави Лабава Празнична Цевка Врвна Кошула Блуза Женски

Женски Цврст Резервоар Без Прерамки Секојдневен Летен Одмор Без Ракави Лабава Празнична Цевка Врвна Ко

DEN 271.84