• Свеж
Република 541-680-Hch-Тајлер Помлад Колеџ Апачи Кампусот Crewneck Дуксер, Хедер Јаглен-Мали

Република 541-680-Hch-Тајлер Помлад Колеџ Апачи Кампусот Crewneck Дуксер, Хедер Јаглен-Мали

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Тајлер Помлад Колеџ Апачи Кампусот Crewneck Дуксер На W Република Кампусот Crewneck sweatshirt располага со шарени екран печатени логото на вашиот омилен колеџ. Тие се меки, но издржливи со армирано шиење на шевовите. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни Дуксери На Екипажот На Кампусот. Карактеристики намалено Пилинг и Помек Воздух-Млазно Предиво Предиво 1х1 Атлетско Ребро Плетени Манжетни И Појас Со Спандексдвоен Игла Шиење Низ Целиот Екран Печатени Колеџ Логоасортирани Бои Засновани На Колеџ Супер Меки, Удобни И Издржливи Официјално Лиценцирани Спецификации Боја : Хедер Јаглен : Мал Материјал : 9,3 мл, 50% Памук & 50% Полиестерлига Име : Ncaateam Име : Тајлер Помлад Колеџ Тежина : 1.6 lbs-Sku : Wrpb1085084 W Република 541-680 - Hch-01 Тајлер Помлад Колеџ Апачи Кампусот Crewneck Дуксер, Хедер Јаглен-Мали.

Детални спецификации

Додатоци на производи